Frekvenční metody

Již desátým rokem se zabývám masážemi, chiropraxí, reflexní metodou, bylinkami, očistnými kúrami, energiemi (energetické metody), léčivými kameny. Poznal jsem mnoho lidí s různými životními příběhy a jen se mi potvrdilo, že vše souvisí se vším, a že všechno musí být tak, jak říkají staří Číňané: „v harmonii, rovnováze a v určité symbióze“. Pak mohou být naše tělo i mysl zdravé.

Žijeme v rychlé a uspěchané době, kdy je náš imunitní systé m oslaben více než dříve. Každý z nás by se měl alespoň na chvíli zastavit, zamyslet se, jak se cítí a případně své tělo i mysl vyčistit od všech škodlivin.

Pojďte na sobě pracovat, uzdravovat se a ne pouze potlačovat symptomy.

Ač si to možná neuvědomujeme, každý z nás může mít ve svém těle něco (ať už jde o nějakou plíseň, vir, bakterii nebo třeba parazita), co náš organismus zatěžuje. Projevit se to samozřejmě může hned, ale také až postupem času, proto to ani nemusíme na první pohled zpozorovat, nebo své problémy přisuzovat právě těmto důvodům. Kde by se také v našem těle nějací parazité vzali?

Parazité nás obklopovali odpradávna, zatěžovali náš organismus různými toxiny a záleželo a záleží jen na našem imunitním systému, jak si s tím tělo poradí. 21. století je stoletím rychlé doby, stoletím nových technologií a stoletím, kdy ekonomika a rychlé zisky vedou před zdravým selským rozumem. Parazité se tak mohou do našeho těla dostat úplně jednoduše a nepozorovaně. A nejen, že nám nenápadně škodí, ale také nám snižují imunitu a způsobují nejrůznější nemoci, proto není dobré je úpně přehlížet.

Jak poznám, že mohu mít v těle parazity?

  • nespavost, únava
  • závratě, pocity úzkosti, deprese
  • poruchy nebo špatná imunita
  • astma
  • ekzémy (především atopický ekzém) či jiné kožní problémy
  • problémy se štítnou žlázou
  • alergie
  • a mnoho dalšího


Ohroženi parazity jsme téměř všude. Vajíčka parazitů putují vzduchem, přenést si je můžeme do svého těla však i z obyčejné vody. Proto je velká pravděpodobnost (a studie to dokazují), že parazity v sobě má až 95 % populace. Velký podíl mají na přenosu samozřejmě i naši domácí mazlíčci.

Děti jsou nejohroženější ve školkách nebo v místech, kde se hodně dětí pohybuje (například dětské kavárny nebo kavárny s dětskými koutky), dospělí například konzumací určitých lahůdek (suschi, tatarák, plísňové sýry či jiné moc oblíbené delikatesy).

Přeci jen tomu moc nevěříte?
Podívejte se na následující video. https://www.youtube.com/watch?v=Kp_FPRrtCK0

Mám zájem se objednat - jak to celé bude probíhat?

Nejdříve proběhne konzultace ohledně zdravotního stavu a komplikací, které máte. Poté proběhně úvodní scanování, které odhalí aktuální stav a obsah nežádoucích škůdců ve Vašem těle.

V návaznosti na to se pomocí plazmového generátoru nenáročným způsobem (buď bezkontaktním pomocí vysílání určité frekvence, nebo přes válečky, které držíme v dlaních) mikroorganismy a parazité likvidují v našem těle.

Jaké přístroje používáme?

Nabízím možnost vyzkoušet frekvenční metody v podobě F-Scanu, Zapperu, RaMaLoopu. Dále bylinné očištění celého těla hlavně jater a ledvin.

Jedná se o přístroje, jejichž účinky jsou podloženy osobními zkušenostmi mnoha lidí. Zakladatelem a průkopníkem frekvenční terapie (selektivního ničení mikroorganismů) byl Dr. Royal Raymond Rife (1888-1971). Přestože není jeho jméno lidem moc známé, patřil mezi významné vědce a mirkobiology. A proslul především výrobou nových optických mikroskopů, díky kterým mohl najednou pozorovat i viry a bakterie.

Více o frekvenčních metodách s jejich průkopníkem v České republice Ing. Václavem Vaškem zde: https://www.youtube.com/watch?v=4XtONHEcVF4

Kde a jak se můžete objednat?

Objednávky prosíme telefonicky nebo osobně přímo u mě.

S frekvenčními metodami začínáme 1. března 2016, od 1. dubna najdete níže reakce a osobní zkušenosti klientů.

Cena je 500 Kč/hodinu, doporučená doba úvodního sezení je 1,5 hodiny, tedy 750 Kč.

Při likvidaci doporučuji užívat některé z preparátů dle doporučení na detox (podle žátěže).

Frekvenční metody - reference

Frekvenční metody jsou spíše určitý druh detoxu. Nejedná se o použití zázračného přístroje, který uzdraví všechny nemoci.

Úvodní návštěva trvá cca 1,5 hodiny, kdy se konzultují zdravotní obtíže klienta, celkově zdravotní stav rodiny a další důležité informace formou rozhovoru. Proběhne prvotní scanování a vyhodnocení, co se v těle klienta dle měření nachází (různé patogeny), a co může případné obtíže způsobovat či zlepšit.

Podle zjištěných informací se domluví další postup, případně počet návštěv. Klient je také seznámen i s informacemi, že po využití frekvenčních metod se tělo v podstatě detoxikuje. Klient nemusí být až 3 dny ve své kůži, právě díky zatížení patogeny a jejich odchodu z těla – může se cítit unavený a detoxikaci pozná i ve stolici (jak v obsahu, tak vůni). Trvá to však jen den, dva či tři, pak by se měl každý cítit lépe. Průběh je samozřejmě vždy individuální.

Za měsíc působení frekvenčních metod jsme v našem salonu měli 20 klientů. Níže příklady některých z nich.

Žena, 55 let

Problém: cukrovka Návštěva: 3x za měsíc

Zjištěné patogeny: motolice jaterní, slinivkové, 4 druhy tasemnic, spousta virů, bakterií a plísní

Zlepšení dle klientky: zrak/vidění, vnímání (lépe se jí nyní dostávají věci do hlavy), není tolik unavená

Žena, 44 let

Problém: opary (dříve pásový opar a skoro každý měsíc opar)

Návštěva: 2x za měsíc

Zjištěné patogeny: tasemnice, plísně, herpes simplex 1, 2, herpes zoster

Zlepšení dle klientky: od té doby bez oparu, cítí se lépe, má více energie

Žena, 45 let

Problém: opar

Návštěva: 1x

1. den začínal opar – 40 minut proběhla likvidace herpes viru

2. den byl stav lepší – znovu 40 minut likvidace a večer opar nebyl

Muž, 45 let

Problém: lupénka

Návštěva: 3x za měsíc

Zjištěné patogeny: škrkavky, tasemnice, plísně a viry

Zlepšení dle klienta: po měsíci jako kdyby slézala pokožka a pod ní se objevuje nová světlá pokožka

Muž, 60 let

Problém: nespavost, únava, svalové bolesti, nízký tlak, křečové žíly

Návštěva: 4x za 2 měsíce

Zjištěné patogeny: motolice jaterní - Fasciola hepatica, svalovec - Trichonella spiralis, měchožil - Echinococcus granulosus, roup dětský - Enterobius vermicularis, vlasovec srdeční - Dilofilaria immitis, infekce močových cest, infekce střevní - Proteus vulgaris 3 pásma, zatížen i plísněmi

Zlepšení dle klienta: dnes spí bez léků na spaní, cítí více energie, přestaly bolet svaly

Doporučení: detoxikace, jaterní očista dle MUDr. Clarkové

Žena, 45 let

Problém: bolesti hlavy, boule pod kůží po celém těle, nespavost, průjmy, opary, celková únava

Návštěva: 4x za 2 měsíce

Zjištěné patogeny: škrkavka dětská - Ascaris lum´t bricoides, motolice jaterní - Fasciola hepatica, vlasovec oční, srdeční, kožní, tasemnice - Taenia saginata (cysticercus), pisiformis, Sarcocystis - vytváří boule v lymfě a ve svalech, měchožil - Echinococcus grnulosus, dále: plasmodium, herpes simplex, zoster streptococcus mitis, Trypanosomy

Zlepšení dle klienta: některé boule zmizely, zatím stále únava, ale klientka se cítí lépe, bolesti hlavy ustupují

Doporučení: detoxikace (zatím probíhá při zhoršení zdravotního stavu), bylinné preparáty pro lepší a rychlejší regeneraci, pak očista dle MUDr. Clarkové

Kde nás najdete

Robert Pospíchal
sídlo firmy:
Rozňák 158, 580 01 Havlíčkův Brod
Evidován v živnostenském rejstříku
provozovna:
Havlíčkova 2034, budova Baukomplexu
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 63582589
Telefon: +420 608 828 113
E-mail: pospichal@tiscali.cz