Práce s energiemi a prodej bylin

Prodej bylin a homeopatik

Prodej bylin, homeopatik od bylinkáře pana Bohumila Jukla zde v masérském salonu. Konzultace i prodej ke konkrétní problematice a očistné kúře, vždy na telefonické objednání.

Zelené potraviny

Zelené potraviny je možné zakoupit zde v masérském salonu.

1. Chlorella

Chlorela je širokozáběrový očistný prostředek. Antioxidanty v ní obsažené brání ničivé dominové smršti volných radikálů. Tím snižují riziko poškození buněk i (samotné DNA). Minerální látky a stopové prvky zvyšují schopnost buněk vázat vodu a vyplavovat odpadní látky. Rovněž účinně vytěsňují jedovaté kovy a brání jejich kumulaci v organismu. Nukleové kyseliny a aminokyseliny jsou stavebním materiálem k přestavbě poškozených buněk, čímž se snižuje množství buněčného odpadu. Široké spektrum vitaminů B zvyšuje odolnost proti stresu, a tím snižuje množství škodlivých látek vzniklých z emočního vypětí. Chlorofyl působí protizánětlivě a urychluje hojení poškozené tkáně. Jeho očistné vlastnosti v lidové medicíně známé od pravěku. Pevná vláknina chlorelly (mechanickým působením, jako kartáč) odstraňuje nánosy odpadu přichyceného v trávicím traktu. Navíc na sebe váže jedovaté látky (i těžké kovy) a vynáší je z organismu. Svým zásaditým působením v organismu reguluje pH a vytváří podmínky ke správnému fungování imunitního systému. Je dobrým prebiotikem, čímž v trávicím traktu vytváří „peklo“ pro plísně a „ráj“ pro přirozenou mikroflóru. Zvyšuje imunitní odpověď organismu, který se stává odolnějším v boji s viry, bakteriemi, plísněmi i s rakovinou.

2. Mladý ječmen

Mladý ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Představte si rostlinku mladého ječmene, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste směrem vzhůru ke slunci. V tomto období přímo saje nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. V oblasti jeho užitku jsou více jak třicetileté zkušenosti. Na účinky ječmenné šťávy bylo vypracováno několik desítek vědeckých prací a studií. Mladý ječmen je zpracován natolik šetrně, že obsahuje celé spektrum živých enzymů. Enzymatická aktivita byla změřena u 20 známých enzymů, jako např. superoxid dismutáza, kataláza, cytochrom oxidáza a dalších.

Stélky do bot

Prodej stélek od velikosti 36 až 46 skladem. Zdravotní obuv od pana Hanáka možné zakoupit na objednání. http://www.botyhanak.cz/

Kde nás najdete

Robert Pospíchal
sídlo firmy:
Rozňák 158, 580 01 Havlíčkův Brod
Evidován v živnostenském rejstříku
provozovna:
Havlíčkova 2034, budova Baukomplexu
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 63582589
Telefon: +420 608 828 113
E-mail: pospichal@tiscali.cz