Thajská masáž

Při thajské masáži dochází k uvolnění toxických látek i psychických bloků. Za pomoci thajské masáže pomáhám k regeneraci buněk i celých orgánů. Uvolňují se při ní tuhé části těla, klouby, obratle a další. Postupně se navrací do těla vitalita a životní energie. Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky a akupresury a jógy.

Cena: 750 Kč (90 minut)

Relaxační masáž

Pomáhá od bolesti a ztuhlých svalů. Uvolňuje nejen svalstvo, ale blahodárně působí i na psychiku. Především v této uspěchané době jsou relaxační masáže oblíbené všemi věkovými kategoriemi.

Cena: 550 Kč (60 minut)

Sportovní masáž

Je velmi běžné, že sportovci podceňují regeneraci. Sportovní masáž je vhodná jak pro vrcholové, tak pro amatérské sportovce. Od relaxačních masáží se liší v tom, že je zaměřena na svalstvo a pomáhá s jeho prokrvením, zvyšuje svalovou aktivitu a napomáhá při její regeneraci.

Cena: 550 Kč (60 minut)

Míčkování

Neustále se snažím zdokonalovat a využívat metody, které mohou pomoci každému. Jednou z takových metod je „míčkování“. Jedná se o pomocnou fyzioterapeutickou metodu, jejíž autorkou je fyzioterapeutka Zdeňka Jebavá. Míčkování se využívá při onemocnění dýchacích cest jako doplněk hlavní léčby ordinované lékařem.

Reiki

Věnuji se poznání lidské duše a těla, za pomoci duchovně léčebného systému „reiki“ pomáhám lidem zbavit se stresu, bolesti a únavy, které v dnešní době není málo. Reiki předpokládá existenci vitální energie v těle zejména člověka, existenci příslušných energetických center čaker a drah (meridiánů), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální. Reiki předpokládá také existenci aury jako duchovního pole lidského těla, které s tímto energetickým prouděním souvisí.

Cena: po domluvě

Lymfodrenáž - přístroj Lymfoven

NOVINKA v našem masérském salonu

- přístroj vhodný jako součást hubnoucí kúry – pomáhá ke správnému tvarování postavy

- doporučujeme však v ideálním případě kombinaci (výživové poradenství, cvičení, lymfoven či lymfatické masáže)

- přístroj je vhodný i pro léčbu otoků končetin, žilní záněty, prevence trombózy a další

- dále je přístroj vhodný jako prevence pro sportovce nebo osoby, které mají velké zatížení dolních končetin

Jak přístroj vypadá, z čeho se skládá a jak funguje:

- vlastní přístroj a drenážní návleky (lze využít na horní nebo dolní končetiny), které jsou vícekomorové

- přístroj funguje tak, že dochází k postupnému nafukování jednotlivých komor podle předem zadaného programu

Jak často je dobré lymfodrenáž používat, aby byl vidět účinek?

- doporučujeme absolvovat spíše 50minutové lekce, které by se měly v ideálním případě absolvovat alespoň 10x v rozmezí 2-3 týdnů

- poté stačí už jen dle potřeby, 1-2x za měsíc

Ceny: 30 minut je za 300 Kč, 50 minut je za 400 Kč

Kondiční orgánový skener značky Quantum

NOVINKA v našem masérském salonu od 1. 3. 2018

K.O.S. (kondiční orgánový skener) je přístroj vyvinutý na základě nejnovějších vědeckých objevů v oblasti bioenergií a biomagnetismu. Při použití nejmodernější elektroniky dokáže snímat slabé magnetické pole, které vytváří lidský organismus, provést pak jeho analýzu až na úroveň magnetického vyzařování a vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.

Jak přístroj funguje?

Kolem nás je možné zachytit mnoho různých frekvenčních vln. Na tomto principu - přijímání konkrétních frekvencí elektromagnetického pole je založeno i fungování K.O.S. Tento skener postupně přeladí celé pásmo a zjistí, co jednotlivé tkáně, orgány a dokonce i jednotlivé buňky „vysílají za program“, aby následně vyhodnotil, kde je třeba řešit nějaké problémy. Aktuální stav těla tak můžeme poznat právě díky různé intenzitě a frekvenci elektromagnetického záření.

Měření:

Screening trvá do jedné minuty a výsledkem je okamžitá zpráva o stavu Vaší tělesné kondice, kterou si poté společně vyhodnotíme. Celá konzultace včetně úvodního screeningu je 60 minut.

Cena: 500 Kč/ 60 minut

AVS přístroje

Více informací o AVS přístrojích naleznete zde: http://www.robertpospichal.cz/avs.html

Kde nás najdete

Robert Pospíchal
sídlo firmy:
Rozňák 158, 580 01 Havlíčkův Brod
Evidován v živnostenském rejstříku
provozovna:
Havlíčkova 2034, budova Baukomplexu
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 63582589
Telefon: +420 608 828 113
E-mail: pospichal@tiscali.cz